0. Andmete privaatsus

EstPit Projekt OÜ ("meie") tegeleb ForEst tarkvara ("Teenus") arendamisega. Meie oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

1. Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid, kui Te sooritate näiteks ostu.

2. Turvalisus

ForEst teenus omab vajalikke meetmeid, et kaitsta kogutud isikuandmete privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et EstPit Projekt OÜ ei ole vastutav mis tahes "varastatud" andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud "vaheltlõigatud" andmete kasutamisest volitamata viisil.

3. Privaatsuspoliitika muutmine

Meie jätame endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. Soovitame perioodiliselt tutvuda privaatsuspoliitika viimaste muudatustega.

4. Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil abi@door.ee

Viimati muudetud: 17.02.2017